Вардар Мебел

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
11Ц-032
Димензии: 120 x 60 х 45cm Боја:  - Димено стакло Изработка: Изработена ..
13.900 MKD
без ДДВ: 11.780 MKD
Oгледало ЕНДЛЕСС
Декоративно огледало.  Димензии: 85 x 93 х 1,6cm  Изработка: &n..
8.900 MKD
без ДДВ: 7.542 MKD
Депозит
Доколку договорениот капар со нашиот комерцијалист е 10.000 Денари, тогаш избирате количина 10 по&nb..
1.000 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Клуб маса АТРИА
Димензии: 32x32x39,5cm Боја:  - Бела / бука. Изработка: Изработена од медија..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
Клуб маса ДЕЈА
Димензии: 110 x 60 х 41cm Боја:  - Бела висок сјај Изработка: Изработен..
9.900 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
Клуб маса ИНТРО
Димензии: 100 x 63 х 45 cm Боја:  - Бела - Сонома Изработка: Изработена..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
Клуб маса КОНТЕХ
Димензии: 110 x 60 х 41 cm Боја:  - Сонима/бела Изработка: Изра..
8.500 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
Клуб маса КУГА 2
Димензии: 105x67х47cm Боја:  - Бела/бука Изработка: Изработена од медијапан ..
5.900 MKD
без ДДВ: 5.000 MKD
Клуб маса ЛООК
Димензии: 120x60х42cm Боја:  - Бела/храст Изработка: Изработена од медијапан..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Клуб маса МАРКУС
Димензии: 130-146/60/45x55cm Боја:  - Сонима/бела(сјај) Изработка: Изработен..
11.900 MKD
без ДДВ: 10.085 MKD
Клуб маса МАТИАС
Димензии: 48 x 48 х 58cm Боја:  - Бела - Црна Изработка: Изработена о..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Клуб маса СПЕЦИАЛ
Димензии: 120 x 60 х 40 cm Боја:  - Бела со црна фиока Изработка: ..
10.500 MKD
без ДДВ: 8.898 MKD
Клуб маса ТТ-306
Димензии: 50 х 50 х 58cm Боја:  - Транспарентно стакло. Изработка: Изра..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Комода АКТИВ
Димензии: 115х32x35см; Боја: Бела/орев Изработка: Оплеменета иверка. ..
7.899 MKD
без ДДВ: 6.694 MKD

За нас

"Вардар Мебел" - Најголем избор на мебел.

27 години - Доверба, Стабилност и Развој.

Награди:
Сребрен мост 2003 година, Саемски глобус 2005 година, Саемски глобус 2006 година, Диплома 2008 година, Диплома 2010 година, Диплома 2011 година, Диплома 2012 година, Диплома 2013 година, Диплома 2014 година, Диплома 2015 година, Диплома 2016 година, Димплома 2017 година.

Контакт

  • 02 322 6948
  • vardarmebel@yahoo.com

Facebook

Home XXL © 2019. UKION SHOPS