Столици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
РФ-260
Боја: Бела. Изработка: Изработен од еко коѓа. Конструкцијата на целата столица е..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.288 MKD
Столица МЦ-62
Боја: Сиво седиште, зелен грб. Изработка: Изработен од мебел штоф. Конструкцијат..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
Столица МЦ-15
Боја: Сива. Изработка: Изработен од мебел штоф. Конструкцијата на целата столица..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
Столица МЦ-01
Боја: Сива (со бел кедер) Изработка: Изработен од мебел штоф. Конструкцијата на ..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
Столица МЦ-56/2
Боја: Сива Изработка: Изработен од еко-кожа. Конструкцијата на целата столица е ..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD

За нас

"Вардар Мебел" - Најголем избор на мебел.

27 години - Доверба, Стабилност и Развој.

Награди:
Сребрен мост 2003 година, Саемски глобус 2005 година, Саемски глобус 2006 година, Диплома 2008 година, Диплома 2010 година, Диплома 2011 година, Диплома 2012 година, Диплома 2013 година, Диплома 2014 година, Диплома 2015 година, Диплома 2016 година, Димплома 2017 година.

Контакт

  • 02 322 6948
  • vardarmebel@yahoo.com

Facebook

Home XXL © 2019. UKION SHOPS