Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Релакс МИАМИ
Тренди релакс фотеља со електричен масирачки механизам изработена во мека еко кожа. Задниот дел..
16.600 MKD
без ДДВ: 14.068 MKD
Релакс фотеља ИВАНА
Тренди релакс фотеља со табуретка (46x52x32см) изработен во мека еко кожа. Димензии:..
15.380 MKD
без ДДВ: 13.034 MKD
Релакс фотеља САРАХ
Тренди релакс фотеља со табуретка (46x38x40см) изработен во мека еко кожа. Задниот дел ман..
15.380 MKD
без ДДВ: 13.034 MKD

За нас

"Вардар Мебел" - Најголем избор на мебел.

27 години - Доверба, Стабилност и Развој.

Награди:
Сребрен мост 2003 година, Саемски глобус 2005 година, Саемски глобус 2006 година, Диплома 2008 година, Диплома 2010 година, Диплома 2011 година, Диплома 2012 година, Диплома 2013 година, Диплома 2014 година, Диплома 2015 година, Диплома 2016 година, Димплома 2017 година.

Контакт

  • 02 322 6948
  • vardarmebel@yahoo.com

Facebook

Home XXL © 2019. UKION SHOPS