Oгледало ЕНДЛЕСС

Oгледало ЕНДЛЕСС

8.900 MKD
без ДДВ: 7.542 MKD
Производител: Вардар Мебел
Шифра на производ: Ендлесс
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Декоративно огледало. 
    Димензии: 85 x 93 х 1,6
    cm 
    Изработка:  Базата на огледалот е изработена од медијапан.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: огледало

За нас

"Вардар Мебел" - Најголем избор на мебел.

27 години - Доверба, Стабилност и Развој.

Награди:
Сребрен мост 2003 година, Саемски глобус 2005 година, Саемски глобус 2006 година, Диплома 2008 година, Диплома 2010 година, Диплома 2011 година, Диплома 2012 година, Диплома 2013 година, Диплома 2014 година, Диплома 2015 година, Диплома 2016 година, Димплома 2017 година.

Контакт

  • 02 322 6948
  • vardarmebel@yahoo.com

Facebook

Home XXL © 2019. UKION SHOPS