Комода АКТИВ
  • Комода АКТИВ

Комода АКТИВ

7.899 MKD
без ДДВ: 6.694 MKD
Производител: Вардар Мебел
Шифра на производ: Active
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Димензии: 115х32x35см;
  • Боја: Бела/орев
  • Изработка: Оплеменета иверка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: комода, дневна

За нас

"Вардар Мебел" - Најголем избор на мебел.

27 години - Доверба, Стабилност и Развој.

Награди:
Сребрен мост 2003 година, Саемски глобус 2005 година, Саемски глобус 2006 година, Диплома 2008 година, Диплома 2010 година, Диплома 2011 година, Диплома 2012 година, Диплома 2013 година, Диплома 2014 година, Диплома 2015 година, Диплома 2016 година, Димплома 2017 година.

Контакт

  • 02 322 6948
  • vardarmebel@yahoo.com

Facebook

Home XXL © 2019. UKION SHOPS