Teen 200х90см
  • Teen 200х90см
  • Teen 200х90см

Teen 200х90см

7.695 MKD8.550 MKD
без ДДВ: 6.521 MKD
Шифра на производ: dusek
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Душек "Teen"

Душек за правилен детски раст!

Доколку сте родител или планирате да бидете, или можеби сакате да израдувате некое дете кое го надраснало бебешкото креветче со нов душек, веројатно сте се нашле во дилема каков душек да одберете за правилен раст и развој на детето. Во широката понуда на душеци која е на пазарот, па дури и во повисоката ценовна категорија на душеци, не е лесно да се пронајде идеален душек за детска возраст 2-15 години.

Со оглед дека станува збор за чувствителна возраст, каде правилниот развој на ‘рбетниот столб е од исклучителна важност за здрав раст на децата, развивме душек во соработка со ортопеди и педијатри, кој со својот состав ќе ги задоволи горенаведените критериуми, а со антибактериската перлива навлака со уникатен дизајн и порака воедно би бил и душек кој Вашето дете многу лесно ќе го засака.

Доколку сте биле во дилема поврзана со купување на сличен производ, душекот Teen би бил одличен избор. Иновативниот и модерен модел на креирање на овој производ го прави овој душек здраво место за спиење, овозможувајќи му на Вашето дете правилен одмор и раст. Душекот е со вкупна висина од 16 цм, затворен со патент од сите страни.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dusek

За нас

"Вардар Мебел" - Најголем избор на мебел.

27 години - Доверба, Стабилност и Развој.

Награди:
Сребрен мост 2003 година, Саемски глобус 2005 година, Саемски глобус 2006 година, Диплома 2008 година, Диплома 2010 година, Диплома 2011 година, Диплома 2012 година, Диплома 2013 година, Диплома 2014 година, Диплома 2015 година, Диплома 2016 година, Димплома 2017 година.

Контакт

  • 02 322 6948
  • vardarmebel@yahoo.com

Facebook

Home XXL © 2020. UKION SHOPS